Prodej

Nabízíme pestrou paletu produktů. Od konvičky a kalabasy, až po celou dýmku nebo příslušenství. K dispozici také máme širokou nabídku tabáků a kokosové uhlí.Samozřejmostí jsou čaje na váhu z nabídky naší čajovny. Informace o zboží a ceně si můžete ověřit v čajovně nebo na Messengeru.

Rádi Vám poradíme třeba s výběrem náustku nebo korunky, která je vhodná k Vaší dýmce.

Prodej čajů

Chutnal Vám některý ze servírovaných čajů a rádi byste si jej připravili doma nebo balení využili jako dárek? Nabízíme možnost odsypání více než 30 druhů čajů a čajových směsí, které prodáváme po 50 gramech.

Čeká Vás náročná zkouška či práce, potřebujete zvýšit Vaše nasazení? Doporučujeme zakoupit Yerba Maté, který má povzbuzující účinky. Maté je připravované z lístků cesmíny paraguayské – perfektně zažene únavu.

K filmům a večerní pohodě u televize dopučujeme Honeybush nebo některý z Rooibosů, mají antioxidační a uklidňující účinek a jsou výborné s mlékem.

Více informací a tipů Vám rádi sdělíme u nás v čajovně…

Prodej tabáků

Zachutnal Vám u nás v čajovně některý tabák? Vyberte si některé z nabízených tabákových směsí a vychutnejte si jeho chuť i u Vás doma.

Nabízíme nejširší nabídku kvalitních tabáků do vodní dýmky na českém trhu od nejznámějších světových výrobců. V naší nabídce naleznete tabáky značky Maridan, Adalya, Element, True Passion a další…