Naše stroje

V čajovně Vám nabijeme tabák do známých značek dýmek, jako například KAYA, UNION HOOKAH, MOZE a dalších světových značek. Každá dýmka u nás je jedinečná, což dodá příjemnou atmosféru a nezapomenutelný zážitek.

O stroje se zodpovědně staráme, vždy po použití je důkladně umyjeme, vyčistíme a vydezinfikujeme s ohledem na Vaše zdraví.

Dýmky si můžete vylepšit pro ještě zajímavější zážitek přidáním barviva, ledu do vázy, nebo volbou některé ze speciálních korunek, které doporučujeme především zkušeným dýmkařům.
MOZE

Kaya

Společnost Kaya vyrábí vodní dýmky, které jsou charakteristické masivními vázami a pestrou variací barev. Dýmky mají subtilní tělo, které je s vázou spojeno závitem. Skleněné vázy zajištují dýmkám výbornou stabilitu a zároveň se vyznačují krásnou probarveností. Vázy jsou vyráběny ručně a díky tomu je každá dýmka originálem.
MOZE

Moze

Moze je značka vodních dýmek z Německa, která u svých produktů využívá kombinaci různých materiálů. Získáte tak dýmku s nerezovým tělem, které doplňují prvky z pružného a odolného polyamidu nebo epoxidové pryskyřice. Při každém profouknutí vodní dýmky Moze si zároveň užijete spoustu kouřové zábavy díky zabudovaným zpětným ventilům. Přímo obří srdce této vodní dýmky s karbonovým lemem, zaujme snad každé dýmkařské oko. 

Union Hookah

Spojení nerezu, dřeva a kvalitních evropských materiálů jsou základními kameny výroby vodní dýmky. Srdce dýmky, které zdobí logo Union Hookah tvoří speciální konstrukční plast značky Delrin, který zaručuje vysokou odolnost materiálu a umožnuje výrobci snadné tvarování. Ze stejného materiálu se vyrábí i zpětný ventil a konektor na hadici. Tyto dýmky doslova lákají k pohlazení, dobře se používají a lahodí i oku.

UNION